Flå kommune

Flå - Først i Hallingdal

  Kontrast   English   Kart   Nettstedskart   Tekststørrelse   Kontakt oss

Lag og foreninger

Lag/Foreninger Kontaktperson Telefon

Vårvon Misjonsforening

Ragna Espegard

95 78 42 07

Buøen Misjonsforening

Karin Reiersgård

97 17 34 36

IL Flåværingen

Georg Robert Grimeli

45 16 00 40

Flå Skolekorps

Siv A. Støen Haraldset

40 21 63 94

Flå Skytterlag

Ole Arnfinn Opsahl

90 97 85 68

Flå Husflidlag

Anne Aavestrud

95 85 37 34

Flå Pensjonistforening

Gunnar Johansen

90 11 63 29

Stavn Ungdomslag

Marianne Vredenbregt

32 05 25 30

Folkvang Samfunnshus

Gry L. Brunes

41 31 57 50

Bedehusmoen Vel

Wenche Wihting

32 06 06 41

Gulsvik Vel

Marthe Sundqvist

93 49 74 41

Heimoen Vel

Geir Olav Østdahl

97 55 39 41

Tunnelen Velforening

Asbjørn Johnsen

32 05 03 69

Stavn Vel

Gry Listøen Brunes

41 31 57 50

Flå Røde Kors

Kjell Sævre

90 68 72 38

Flå JFF Lerdueklubb

Ole Eilev Seterstøen

99 79 92 95

Gulsvik Bryggelag

Stein Arne Vedde

97 54 51 18

Flå Historielag

Hans Bekken

90 41 68 02

Flå Arbeiderparti

Merethe H. Gandrud

48 20 30 62

Senterpartiet Flå

Ole Kr. Grimeli

97 67 74 62

Flå Fremskrittsparti

Karsten Ekeren

99 28 98 10

Flå KrF

Sigrid Ingeborg Gislerud

41 76 96 45

Flå Bondelag

Magne Trøstheim

99 26 44 73

Flå Østre Grunneierlag

Lars Elsrud

92 69 17 36

Flå Revmatikerforening

Torill Roe Martinsen

92 08 21 48

Flå Folkeakademi

Mari Steinmoen

94 89 11 41

Flå Menighetshus

Kjellaug Hilde

32 05 02 26

Flå Elveierlag

Kolbjørn Berg

32 05 25 52

NMK Nedre Hallingdal

Arne Hilde

97 48 76 40

Flå og Nes Hørselslag

Anne Grethe Solli

97 58 42 01

Sørbygden Fjellsameie

Bjørn Lien

32 05 10 96

Østevatn Langevatn Fiskelag

Gunder Trommald

32 05 10 17

Stavn Fjellsameie

Knut Harald Kolsrud

47 86 63 05

URSUS Treningssenter

Jostein Mæhlum

91 75 17 03

Vassfarbjørnen 4H Jeanett Kaspersen 48 29 12 33
Flå Bridgeklubb Flemming Roa/Vidar Endrerud 97 18 80 00

Hallingdal detektor klubb

Bjørn Ole Martinsen 92 01 55 60

Flå bandprosjekt

Leif Nordblom 92 26 17 09

Flå Turlag

Bjørn Stavdal Johansen 41 31 27 24

Hilde-Heie Skogsvegforening

Simen Alexander Bull Hagberg 90 03 49 54

Sørvestre Vassfaret Vel

Ragnar Nymoen 31 28 21 00
Styrmannstjern Hyttegrends Velforening Hilde Bentsen 41 68 27 28